نازنین وطن
۩۞۩ اَلـلّـهُـمَّ صَـلِّ عـَلـی مُـحَـمَّـد وَ آل مُـحـَمَّـد و عَجِّل فَرَجَهُم ۩۞۩

در سال 1355 هجری شمسی، ملک بزرگی توسط یک ایرانی در شهر نیویورک خریداری شد تا در آن ساختمان‌سازی شود.

 در آن زمان گفته شد ایرانی مذکور ملک مورد نظر را برای احداث یک مرکز بزرگ لبنیاتی خریداری کرده است. بعد گفته شد این ملک قرار است به یک مزرعه تبدیل شود که در داخل آن یک اصطبل بزرگ ساخته شود. حتی گفته شد که این پروژه توسط تعدادی از ایرانیان مقیم نیویورک خریداری شده است.گزارش متفاوت بعدی حکایت از آن می‌کرد که در زمین مورد نظر قرار نیست که اصطبل ساخته شود بلکه بناست یک گاوداری بزرگ احداث شود که دست‌کم 200 گاو شیرده در آن نگاه‌داری شود حتی طول و عرض و مشخصات این گاوداری نیز اعلام شد.


در مرحله بعد


ادامه مطلب
[ شنبه 15 بهمن‌ماه سال 1390 ] [ 01:06 ق.ظ ] [ ندا ]

آلبرت اینشتین در رساله پایانی عمر خود با عنوان “بیانیه” اسلام را بر تمامی ادیان جهان ترجیح می دهد و آن را کاملترین و معقولترین دین می داند. 

 به گزارش خبرآنلاین از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله بروجردی، این رساله در حقیقت همان نامه نگاری محرمانه اینشتین با آیت الله العظمی بروجردی (فوت۱۳۴۰ش=۱۹۶۱م) است که توسط مترجمین برگزیده شاه ایران محرمانه انجام شده است. 

آلبرت اینشتین در رساله پایانی عمر خود با عنوان “دی ارکلرونگ” Die Erkla”rung – von: Albert Einstein – 1954 به معنی “بیانیه” که در سال ۱۹۵۴ در آمریکا و به آلمانی نوشته است ، اسلام را بر تمامی ادیان جهان ترجیح می دهد و آن را کاملترین و معقولترین دین می داند. 


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه 11 بهمن‌ماه سال 1390 ] [ 07:44 ب.ظ ] [ ندا ]
آخرین مطالب
لینک دوستان
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 59510
اوقات شرعی
ساعت فلش مذهبی